Bayrak & Duba

  • Bayrak

    .

  • Duba

BAYRAK & DUBA


Çeşitli etkinliklerde ülkelerin, kurum ya da şirketlerin tanınması için kullanılan, son dönemde dijital baskı yöntemi ile genel olarak kumaşa uygulanan görsellerdir. Damla & Yelken Bayrak Genel olarak kapı önlerinde kullanılan seyyar reklam mecraları. İstenen görsel, dijital baskı makinesi yardımı ile kumaş malzeme üzerine baskısı yapılır. Çeşitli ebatlarda, bayrak, su bidonu, taşıma direği takım halinde kullanılır. Kırlangıç Bayrak Ofis içleri, fuarlar, kongreler bazı kullanım yerleridir. Kumaş üzerine dijital baskı yöntemi ile istenen görselin baskısı uygulanır. Alt kenarlarının kesim şekline göre isimleri değişiklik gösterir. Kırlangıç – Kama gibi. Masa Bayrağı Genelde ofis içerisindeki masalarda kullanılan, ağırlıkla tekli, ikili, üçlü modelleri olan bayraklardır. Firma logosu baskılı bayrak ve Ülke bayrağı en sıklıkla kullanılan setlerdir. Roll-Up Sürgülü, gerektiğinde açılıp kapanabilen, fuar standları, etkinliklerde kullanılabilen bir bayrak türüdür. Portatif yapısı sayesinde taşıması ve kullanımı basittir. DUBA Kapı önlerinde, reklam amaçlı, plastikten imal edilmiş malzemeler. Park Dubaları İşyerlerinin önünde hem araç parkını önlemek, hem de reklam amaçlı kullanılan, farklı biçim ve ebatlardaki dubalardır. Yere montaj olanları, su depolu bidonları ile kullanılanları, açılıp kapanan ayaklı olanları mevcuttur. Reklam alanlarına istenen görsel, folyoya dijital baskı yöntemi ile ya da folyo kesim olarak yapılır ve görsel alanına uygulanır.
BAYRAK

Açık hava Reklamcılığının en etkili mecraları arasındadır. Şehrin işlek bölgelerindeki panolar aracılığı ile yapılan billboard reklamları oldukça geniş kitlelere hitap etmektedir.

DUBA

Gezici Reklam Panosu; Son zamanların gözde reklam mecrası Gezici Reklam Panoları olmuştur. Çift yön reklam alanı olan, led aydınlatmalı araçlar 7/24 reklam – tanıtım imkanı sunar.